تامین مهندس امتیاز آور جهت رتبه بندی

تامین مهندس جهت رتبه بندی؛ همانطور که میدانید شرکت هایی که قصد اخذ رتبه پیمانکاری یا اخذ رتبه مشاور در رشته های عمران، آب، برق، مکانیک، تاسیسات، معماری،کشاورزی وسایر رشته ها را دارند بایستی دارای نیرو های امتیاز آور باشند…

تامین مهندس جهت رتبه بندی؛ همانطور که میدانید شرکت هایی که قصد اخذ رتبه پیمانکاری یا اخذ رتبه مشاور در رشته های عمران، آب، برق، مکانیک، تاسیسات، معماری،کشاورزی وسایر رشته ها را دارند بایستی دارای نیرو های امتیاز آور باشند. منظور از نیروی امتیاز آور افراد و مهندسینی می باشند که دارای مدرک دانشگاهی در همان رشته مورد تقاضا بوده و قبلا دارای سوابق کاری در همان حوزه باشند.

منظور از سوابق کاری مهندس امتیاز آور در واقع “فعالیت در یک شرکت دارای رتبه مرتبط” می باشد به طوری که هم نقش اساسی در انجام پروژه ها داشته و هم از طرف شرکت دارای بیمه تامین اجتماعی باشد. در نهایت هر شرکت جدید که قصد اخذ گرید را دارد می بایستی در هیئت مدیره خود دارای مهندس یا مهندسینی باشد که قبلا دارای سابقه بیمه از شرکت های دارای رتبه باشند.

تامین مهندس جهت رتبه بندی شرکت
برای گرفتن رتبه پیمانکاری در یک رشته، باید یک نفر مهندس امتیاز آور با 7 سال سابقه بیمه که 36 ماه اخیر آن را ظرف 4 سال اخیر دریافت کرده باشد، در هیئت مدیره شرکت متقاضی الزامی می باشد.
چنانچه شرکت متقاضی اخذ رتبه پیمانکاری در دو رشته باشد می بایست دو مهندس امتیاز آور با دو رشته مختلف ( مورد تقاضا ) با حداقل 3 سال سابقه بیمه می باشد.

حال موضوع این است که تامین مهندس برای شرکت های تازه تاسیس و شرکت هایی که نیازمند اخذ رتبه هستند فرآیندی سخت می باشد و گاها ممکن است که اعضای هیئت مدیره آن این شرایط 7 سال بیمه یا دو نفر با 3 سال بیمه را نداشته باشند، پس باید چیکار کرد؟

تامین مهندس امتیاز آور
در این صورت تنها راه تامین مهندس می باشد. یعنی برای تامین مهندس امتیازآور این شرکت ها از تخصص مهندسین امتیاز آوری که در سایر شرکت های رتبه دار مشغول به کار می باشند در هیئت مدیره خود کمک میگیرند. برای این منظور باید این مهندسین عضو هیئت مدیره شرکت شده و در سمت شخص متخصص از تخصص آنها در شرکت استفاده شود.

تذکر: در رابطه با تامین مهندس جهت رتبه بندی پیمانکاران و مشاوران به هیچ وجه با موسسه یا افراد غیرمعتبر و ناشناس وارد مذاکره و همکاری نشوید زیرا مشکلات بسیاری از لحاظ مالی و حقوقی برای خود ایجاد خواهید کرد. برای آگاهی از نحوه تامین مهندس جهت رتبه بندی چه برای پیمانکاران و مشاوران و چه برای مهندسینی که قصد همکاری دارند لازم است برای هر دو گروه توضیحاتی داده شود:

در صورت تمایل به اجاره مدرک جهت رتبه بندی در هر زمینه و تخصصی با شماره های موسسه تماس بگیرید.

قیمت اجاره مدرک مهندسین امتیاز آور
مدارک تحصیلی که برای اخذ رتبه ارائه می شوند دارای هزینه سالیانه میباشد که در ابتدا بصورت دو ساله از کارفرما دریافت و در ازای آن به مدت دو سال مدرک فرد در آن شرکت قفل میشود، این مبلغ توافقی بین فرد و شرکت میباشد اما نرخ آن نیز بسته به عواملی همچون، سطح مدرک، رشته تحصیلی، مرتبط یا زمینه بودن آن، میزان سابقه کاری و…

سطح مدرک: قبل از هر چیزی باید بدانید که مدارک تحصیلی در پایه های بالاتر یعنی دکتری دارای امتیاز بیشتری برای دریافت رتبه میباشند و پس از آن ارشد و کارشناسی می باشد به عنوان مثال مدرک دکتری 5 امتیاز مدرک ارشد 3 امتیاز و کارشناسی 1 امتیاز برای دریافت رتبه دارند.

مرتبط یا زمینه بودن مدرک: شما با هر مدرک تحصیلی نمی توانید در هر رشته ای که مد نظرتان است درخواست گرید دهید، مدرک تحصیلی افراد امتیاز آور شرکت باید با رشته مورد نیاز شما زمینه باشد و یا حداقل مرتبط، و مدرک های غیرمرتبط با موضوع شرکت هیچگونه امتیاز برای شرکت نخواهند داشت و بدیت ترتیب مدرک های زمینه از اعتبار بیشتری نسبت به مرتبط خواهند داشت.

میزان سابقه بیمه عاملی بسیار مهم که در کنار 2 عامل دیگر برای دریافت هر چه بیشتر امتیاز قرار میگیرد، طبق قوانین جدید سازمان مدرک تحصیلی در سمت های اصلی مانند مدیرعامل و یا رئیس هیات مدیره باید حداقل 6 سال سابقه بیمه در 7 سال اخیر داشته باشند و در غیر این صورت هیچگونه آورده و امتیازی برای شرکت نخواهند داشت. در برخی از اوقات مدرک هایی دارای سابقه بیمه بیشتر از این میزان هم باشند از اعتبار بیشتری برخوردار هستند و باید به این نکته هم باید توجه کنید که امتیاز مدرک هم سقفی دارد که نمیتوان بیشتر از آن کسب امتیاز برای کل شرکت کرد.

نکات مهم در استفاده از مدرک مهندسین امتیاز آور
پس از عقد قرارداد برای استفاده از مدرک مهندس باید حتما آن را در پنل کاربری شرکت قفل نمایید و پس از گذشت مدت قرارداد نسبت به آزاد سازی مدرک اقدام نمایید. مدارک تحصیلی زمینه بیشتر از مرتبط و غیر مرتبط هیچ امتیازی برای شرکت کسب نمیکند برای اینکه بدانید از چه مدارکی میتوانید برای رشته خود میتوانید استفاده کنید باید به آیین نامه پیمانکاران مراجعه نمایید.

مدارک کارشناسی از امتیاز کمتری نسبت به کارشناسی ارشد برخوردار هستند و ارشد نیز امتیاز کمتری نسبت به دکتری دریافت میکند اما این به این معنا نیست که با کارشناسی نمیتوانید رتبه دریافت کنید هر شرکتی که حداقل امتیاز 600 برای مدرک را دریافت کند میتواند اقدام به کسب گرید نماید. هر چه مدرک دارای سطح بالاتر باشد میتواند راحت تر به حداقل امتیاز برسد و یا حتی امتیاز بیشتری دریافت کند.

مهندسین امتیاز آور جهت رتبه بندی
سمت دیگر فرآیند تامین مهندس جهت رتبه بندی مهندسینی می باشند که در شرکت های رتبه دار مشغول به فعالیت می باشند و دارای حداقل 3 سال بیمه از شرکت های رتبه دار هستند. این مهندسینی که تمایل به اجاره مدرک و همکاری با شرکت های متقاضی رتبه پیمانکار و مشاور هستند دغدغه ها و نگرانی هایی دارند. شهر رتبه در سمت دیگر مشاور مهندسان بود تا این فرآیند و معامله بدون هیچ مشکلی صورت گیرد. سوالاتی از قبیل:

آیا از مدرک می توانم جهت رتبه بندی سایر شرکت ها استفاده کنم؟ هیچ مهندسی امکان استفاده از مدرک بصورت همزمان در دو شرکت را ندارد.
بعد از رتبه بندی و همکاری با شرکت ها طی چه مدت مدرکم را می توانم آزاد کنم؟ پس از پایان مدت قرارداد شما میتوانید نسبت به آزاد سازی مدرک و یا تمدید قرارداد خود با شرکت اقدام کنید.
با این نوع همکاری چه مسئولیت هایی متوجه من خواهد بود؟ در صورتی که شما با شرکت های معتبر همکاری نماید به شما تضمین رسمی و محضری مبنی بر اینکه هیچ مسئولیتی در قبال امور حقوقی و مالی نخواهید داشت ارائه میشود.

قرارداد اجاره مدرک تحصیلی به چه شکل می باشد؟ این قرارداد به صورت 2 ساله مهندسین عقد میشود و پس از آن قابل تمدید یا فسخ است.
چنانچه مدرک من در تهران است و شرکت متقاضی در شهرستان است یا برعکس آیا امکان همکاری وجود دارد؟ بله هیچ مشکلی بابت استان مورد نظر وجود ندارد اما به این توجه کنید که شما باید قراردادی را شرکت و برخی از اسناد را امضا کنید که این امر یا بصورت حضوری و یا از راه دور به وسیله پیک و پست قابل انجام است.

تامین مهندس امتیاز آور برای رتبه بندی
یکی از موضوعات بسیار مهم برای این‌که یک شرکت معتبر بتواند در رتبه بندی شرکت کند تامین مهندسین شرکت می‌باشد. تامین مهندس برای یک شرکت سبب می‌شود تا شرکت رتبه‌ی بالاتری را کسب کند و در نهایت در معاملات خود به سود بالایی برسد. مهندسینی که قرار است به عنوان مهندس شرکت‌های مشاوره‌ای و پیمانکاری استخدام شوند، باید قبل از استخدام بیمه داشته باشند چرا که این بیمه سبب بالا رفتن رتبه‌ی شرکت شده و در نهایت سود شرکت مربوطه را بالا می‌برد. در انتخاب مهندسین رتبه بندی شرایط بسیاری پیش روی صنعتگران می‌باشد اما آن‌ها باید به برخی نکات مهم در این باره توجه کنند.

فردی که قرار است به عنوان مهندس یک شرکت انتخاب شود مطابق قوانین جدید برای رتبه های پیمانکاری باید حداقل بیمه‌ای با 5 سال داشته باشد. علاوه بر این مهندسین در ابتدای کار باید کارت پایان خدمت یا کارت معافیت خدمت سربازی را به شرکت ارائه دهند. نکته‌ی مهم بعدی در انتخاب مهندس رتبه بندی این است که فرد منتخب نباید در ارگان‌های دولتی مشغول به کار باشد. اگر مهندسی شرایط و ویژگی‌های فوق را داشته باشد، می‌تواند در افزایش رتبه بندی شرکت سهیم باشد.

قیمت اجاره مدرک مهندسی جهت رتبه بندی شرکت
قیمت مدرک جهت رتبه بندی شرکت به عوامل بسیاری وابسته است و به صورت دقیق نمیتوان قیمت قطعی را اعلام کرد. عواملی همچون، میزان سابقه بیمه فرد، شرکت هایی بیمه از آنها رد شده، نوع مدرک و رشته آن، سمتی که در شرکت قرار خواهد گرفت و… در نهایت 5-6 عامل در قیمت مدرک جهت رتبه بندی تاثیر گذار هستند.

بطور مثال تصور کنید فردی با 3 سال سابقه بیمه از 3 شرکت رتبه دار رد شده که هر شرکت در یک زمینه جداگانه فعالیت دارد و و حتی مدرک فرد با شرکت های مورد نظر اولویت اول محسوب نمیشود. در سمت دیگر فردی با داشتن 7 سال سابقه بیمه که تماما از شرکت های رتبه دار مرتبط رد شده و میخواهد مدرک خود را به عنوان مدیرعامل در شرکتی اجاره دهد. به همین خاطر نمی توان قیمتی قطعی برای این امر اعلام کرد شرایط تماما باید به صورت دقیق بررسی گردد.

تامین مهندس 7 سال و 3 سال جهت رتبه بندی
دارا بودن بانک مهندسان در تمامی رشته ها جهت تامین مهندس
دارا بودن بانک شرکت های متقاضی مهندس در تمامی رشته ها
بررسی میزان امتیاز مهندسین و بررسی مدارک تحصیلی متقاضیان
مشاوره در عقد قرارداد اجاره مدرک تحصیلی بین شرکت متقاضی و مهندس
ثبت تغییرات شرکت های متقاضی مهندس جهت ورود مهندس امتیاز آور به شرکت
در صورتی که تمایل به اجاره مدرک جهت رتبه بندی خود و یا اطلاع از قیمت مدرک جهت رتبه بندی شرکت دارید ( با شرط داشتن بیمه از شرکت های رتبه دار به میزان حداقل 36 ماه ) لطفا با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

طراحی و پیاده سازی توسط وب راد

Call Now Button