خرید شرکت آماده

خرید شرکت آماده – خرید و فروش شرکت
امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند خرید و فروش شرکت کنند،
یعنی به جای ثبت شرکت خود ، از شرکت ثبت شده دیگری برای انجام امور استفاده کنند،
یا بجای اینکه با امتیاز شرکت خود کار کنند، آن را به دیگری واگذار کنند.

این خرید و فروش شرکت می تواند دلایلی نظیر کمبود سرمایه ، نبود وقت و بسیاری علل دیگر صورت پذیرد،
در صورت تمایل ادامه مطلب را مطالعه فرمایید و با ما تماس بگیرید.

09197391029

02188880703

فروش شرکت قدیمی

فروش شرکت قدیمی – از آنجایی که در بسیاری از موارد و موضوعات سابقه شرکت دارای اهمیت فراوانی می باشد ، افراد برای توسعه و گسترش فعالیت های تجاری و اقتصادی خود اقدام احتیاج دارند تا در قالب یک شرکت قدیمی و دارای سابق فعالیت های خود را ادامه دهند.

در بعضی از اوقات یک شرکت قدیمی دارای موضوع خاصی می باشد که در گذشته به راحتی ثبت شده و در اساسنامه شرکت قید گردیده است ولی با گذشت زمان و تصویب قوانین و آئین نامه های مختلف آن موضوع خاص دیگر به راحتی قابل ثبت نمی باشد

و برای فعالیت در آن موضوع شخص می بایست با دوندگی و پیگیری های فراوان اقدام به اخذ مجوز در حوزه فعالیت های خود که اغلب بسیار زمانبر و طولانی می باشد اقدام نمایند.

پس چه بهتر که اگر با شرکتی مواجه شد که دارای آن موضوع فعالیت بود ولی بنا به دلایل مختلف دیگر حاضر به انجام فعالیت نمی باشد ، اقدام به خرید آن شرکت نماید تا به راحتی مالک شرکت آماده با آن موضوعنامه گردد.

داشتن فعالیت های مستمر و پی در پی با توجه به مفاصا حساب از اداره دارایی گرفته می شود و یکی از موردهای تائید آن ها کارکرد داشتن شرکت می باشد یا برعکس آن شرکت قدمت دار بدون فعالیت و عملکردی برای شخصیت حقوقی و یا حقیقی متقابل مورد اهمیت می باشد پس بهترین پیشنهاد ما برای نیل به اهداف فوق خرید شرکت قدیمی می باشد.

همچنین برای شرکت در مناقصات و مزایدات مختلف قدیمی بودن و باکارکرد بودن شرکت نیز یک مزیت خیلی عالی برای شرکت محسوب خواهد شد. لذا با خرید شرکت قدیمی با کارکرد بالا می توان در مناقصات مختلف نیز شرکت نمود.

از آنجایی که امروزه برای ثبت شرکت و گرفتن تائیدیه نام باید حداقل یک اسم سیلابه با کلمه های غیرتکراری ارائه نمود که با شخصیت های حقوقی دیگر دچار تشابه نشود ، خرید شرکت های قدیمی شما را از این پروسه فارغ خواهد نمود. زیرا از دیگر مزایای شرکت های قدیمی نام این شرکت ها می باشد.

چراکه شرکت های قدیمی که در سالیان گذشته ثبت شده اند ، تک سیلابی و دوسیلابی و خاص می باشند که با توجه به خاص بودن اسامی این گونه شرکت ها می توان روی برندینگ و همچنین تبلیغات خاص این گونه شرکت ها اقدام نمود که از مزیت های فراوانی برخوردار می شوید.

بنابراین از آنجایی که صاحبان این گونه شرکت ها بعد از مدتی فعالیت بنا به دلایل مختلف دیگر تمایلی به ادامه فعالیت در قالب شرکت خود نمی باشند به دلیل ارزشمند بودن شرکت اقدام به منتقل نمودن شرکت خود به متقاضیان آن شرکت می نمایند.

شهر رتبه دارای مجموعه ای خاص از شرکت های قدیمی با اسامی و موضوعات عملکرد و فعالیت های مختلف در قالب سهامی خاص و مسئولیت محدود می باشد. با کارشناسان ما در تماس باشید تا با پیشنهادات ما بهترین تجربه را در زمینه خرید شرکت تجربه نمایید. خدمت به شما افتخار ماست.

قیمت شرکت ثبت شده
قیمت شرکت ثبت شده جهت استعلام قیمت شرکت ثبت شده با کارشناسان شهر رتبه تماس حاصل فرمایید. قیمت شرکت ها بسته به تاریخ ثبت ، تعداد سیلاب نام شرکت ، سهامی خاص یا مسئولیت محدود یا موسسه ، کارکرده و یا بدون کارکرد و عواملی دیگر بستگی دارد

 

 • فروش و خرید شرکت با مسئولیت محدود
  عموما شرکت ها یه به صورت سهامی خاص و یا به صورت شرکت با مسئولیت محدود ثبت می شوند، که از میان این دو ثبت شرکت با مسئولیت محذوذ به دلیل سادگی بیشتر در مراحل ثبت بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.
  شهر رتبه با شناسایی شرکت های مسئولیت محدود در زمینه های مختلف که قصد فروش و واگذاری شرکت خود را دارند آماده خدمت رسانی به شما در زمینه ی خرید شرکت می باشد.
  اگر برای شرکت در یک مناقصه یا مزایده وقت کافی برای ثبت شرکت را ندارید، میتوانید به خرید شرکت با مسئولیت محدود فکر کنید.
  برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی خرید شرکت با مسئولیت محدود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا توضیحات بیشتر و هم چنین برآورد هزینه خرید شرکت با مسئولیت محدود را برای شما تشریح کنند
  • واگذاری و خرید شرکت سهامی خاص 
   تشکیل و ثبت شرکت های سهامی به مراتب از ثبت شرکت مسئولیت محدود مفصلتر و همچنین پیچیده تر می باشد.
   موسسین هفته ها و ماه ها به منظور ثبت شرکت سهامی بایستی زمان بگذارند،
   ضمنا لازم به یادآوری است که انجام تشریفات قانونی برای ثبت و تشکیل شرکت های سهامی امری اجتناب ناپذیر است.
   پیش از هر چیز باید توجه کرد که موسسین قصد تامین سرمایه با مشارکت مردم از طریق فروش سهام را دارند یا قصد دارند خود به صورت کامل با مشارکت یکدیگر سرمایه شرکت را تامین کنند
   اگر سرمایه با پذیره نویسی و فروش سهام به مردم باشد شرکت سهامی عام و در غیر این صورت سهامی خاص می باشد.
   چنان چه برای ثبت شرکت سهامی زمان کافی را در اختیار ندارید، یا قصد شرکت در مناقصات را دارید و زمان مناقصه ی مد نظرتان بسیار نزدیک است،

  می توانید با تماس با کارشناسان شهر رتبه اقدام به خرید شرکت کنید تا در زمان صرفه جویی کنید.

  قیمت شرکت سهامی خاص

  قیمت شرکت سهامی خاص بستگی با تاریخ ثبت شرکت و اینکه برای کدوم استان می باشد ، تعداد سیلاب و کارکرد شرکت دارد

  ارسال دیدگاه

  طراحی و پیاده سازی توسط وب راد

  Call Now Button