خرید شرکت ثبت شده آماده با قیمت مناسب

خرید شرکت ثبت شده آماده با قیمت مناسب در شهر رتبه زیر نظر وکلای مجرب انجام میگیرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر، کافیست با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09197391029

02188880703

خرید و فروش شرکت
امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند خرید و فروش شرکت کنند،
یعنی به جای ثبت شرکت خود ، از شرکت ثبت شده دیگری برای انجام امور استفاده کنند،
یا بجای اینکه با امتیاز شرکت خود کار کنند، آن را به دیگری واگذار کنند.

این خرید و فروش شرکت می تواند دلایلی نظیر کمبود سرمایه ، نبود وقت و بسیاری علل دیگر صورت پذیرد،
در صورت تمایل به خرید و فروش شرکت ادامه مطلب را مطالعه فرمایید و با ما تماس بگیرید.

خرید شرکت :
اگرقصد ثبت شرکت دارید اما وقت کافی برای گذراندن مراحل ثبت ندارید می توانید شرکت هایی که قبلا ثبت شده اند را خریداری نمایید.

این افراد باید قبل از خرید شرکت در این زمینه اطلاعات کافی را کسب نمایند تا بدون اتلاف وقت و هزینه زیاد به هدف مورد نظر خود دست یابند.

در هنگام خرید شرکت باید قبل از هرچیز به نوع شرکت اعم از شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص و…،نوع رتبه شرکت یا همان گرید شرکت،محل شرکت،مدت تاسیس شرکت،میزان کارکرد شرکت، دارا بودن کد اقتصادی و نداشتن بدهی های مالیاتی توجه داشته باشید.

فروش شرکت :
شرکا و صاحبان شرکت های گوناگون ممکن است به دلایل بسیاری دست از کار کردن در شرکت خود بکشند، رایج ترین دلایل تصمیم به عدم کارکرد، اختلاف میان شرکا یا ورشکستگی مالی می باشد،
این افراد می توانند به جای اقدام به انحلال شرکت، شرکت خود را در چارچوب قوانین و ضوابط به فرد دیگری واگذار کنند، بدیهی است که این جابجایی رایگان نخواهد بود.

برای انحلال شرکت نیاز به طی مراحل گوناگونی وجود دارد، حال آنکه برای واگذاری شرکت این مراحل بسیار کمتر است،

خریدارهم درمدت زمان کمی صاحب شرکت می شود و می تواند کسب و کار خود را گسترش دهد و در مناقصات و مزایده ها شرکت نماید.

با واگذاری یا به عبارت دیگر فروش شرکت، کلیه مسئولیت ها از صاحبان قبلی سلب می شود. و بر عهده مالکین جدید شرکت گذاشته می شود.

از تاریخ خرید شرکت تمام مسئولیت ها به طور کامل به خریداران و اعضای جدید شرکت سپرده می شود.

نکاتی که قبل از خرید شرکت آماده باید توجه نمود:
در ابتدای تصمیم به خرید شرکت باید به نوع شرکت دقت نمود و نوع شرکت را به توجه به هدف مورد نظر انتخاب نمود. انواع شرکت اعم از شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص، شرکت سهامی عام، موسسه، تعاونی و… می باشد، که قبلا در مورد آنها به تفصیل توضیح داده شده است و جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های مرتبط هر نوع شرکت کلیک نمائید.
سپس به موارد دیگری مانند کد اقتصادی فعال داشتن و کارکرد شرکت و نیز رتبه دار بودن یا نبودن شرکت و نوع رتبه شرکت یا همان گرید شرکت، آدرس و محل ثبت شرکت، مدت زمانی که از تاسیس شرکت سپری می شود، میزان کارکرد یا بدون فعالیت بودن شرکت، داشتن کد اقتصادی و پرونده مالیاتی در حوزه مربوطه و عدم بدهی های مالیاتی- بیمه – گمرک و…. توجه نمائید.
اگر تصمیم به خرید و یا حتی فروش شرکت دارید، باید حتما از یک کارشناسی که اطلاعات جامعی در مورد شرکت ها و نحوه انتقال شرکت دارد، در کنار خودتان استفاده نمائید، تا در روند انتقال و جابجائی شرکت با مشکلات مواجه نشوید. چرا که روابط حقوقی و ثبتی شرکت ها دارای نکات بسیار زیاد و پیچیده ای است که اکیدا توصیه می شود جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات، همراه با یک کارشناس امور ثبتی خرید و یا فروش و انتقال شرکت و مدارک مرتبط با شرکت را انجام دهید.

مزایای خرید شرکت آماده :
1. چنانچه شرکت خریداری شده دارای کداقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی و ارزش افزوده باشد نیازی به وقت گذاشتن و اخذ و پیگیری مجدد نخواهد بود.
2. صرفه جویی در وقت و هزینه هم جهت ثبت شرکت و هم جهت اخذ سایر مدارک مرتبط با شرکت مانند تشکیل پرونده دارایی، ارزش افزوده، کدکارگاهی، رتبه بندی، کارت بازرگانی و…..خرید شرکت آماده
3. اگر شرکت دارای رتبه بندی باشد نیاز به صرف وقت و هزینه برای اخذ رتبه بندی نمی باشد.
4. چنانچه شرکتی که خریداری شده است دارای عملکرد مثبت و بالا باشد از سوابق تجاری و عملکرد و سابقه مثبت و بالای آن برای کسب و کار خود استفاده نموده و اعتبار بیشتری در انجام کارها به کارفرمایان خواهید داد.
5. زمانی که شرکت آماده خریداری و به نام افراد جدید انتقال داده می شود، تمامی امتیازات شرکت به طور کامل به شخص خریدار انتقال داده می شود. برخی از این امتیازات شامل سهام، امتیاز رتبه بندی، کارت بازرگانی، برند و … می باشند. با خرید شرکت آماده می توان از سابقه، اعتبار و شهرت شرکتی که ثبت شده است، استفاده نمود.

هزینه خرید شرکت آماده:
هزینه خرید شرکت با توجه به شرایط و مدارکی که شرکت دارد، تعیین می شود و برای خرید شرکت ها مبلغ مشخصی را نمیتوان در نظر گرفت، زیرا مبلغ هم به سلیقه شخص دارنده شرکت بستگی دارد و هم به مدارک و امتیازاتی که شرکت دارد مانند: نوع شرکت، رتبه داشتن یا نداشتن شرکت، شرکت دارای عملکرد و کارکرد می باشد یا خیر، اظهارنامه های مالیاتی و ارزش افزوده را به طور کامل انجام داده است یا خیر، کد اقتصادی دارد یا ندارد و بدهی مالیاتی دارد یا دارای بدهی می باشد و …..

قیمت خرید شرکت های رتبه دار بیشتر از شرکت های بدون رتبه بندی است؛ همینطور شرکت های دارای رتبه بندی هر چقدر مدت زمان بیشتری از زمان حضور مهندس در شرکت باقی مانده باشد، هزینه خرید یا فروش آن بیشتر می باشد.

بنابراین به طور معمول پس از بررسی شرایط و مدارکی که شرکت دارد؛ قیمت و ارزش شرکت های آماده ثبت شده با توافق طرفین فروشنده و خریدار مشخص و نقل و انتقال شرکت آماده انجام می شود.

یک نظر برای “خرید شرکت ثبت شده آماده با قیمت مناسب

ارسال دیدگاه

طراحی و پیاده سازی توسط وب راد

Call Now Button