خرید و فروش شرکت ثبت شده

خرید و فروش شرکت ثبت شده، اگر نمیتوانید پیگیر مراحل ثبت شرکت باشید و کارهای ثبت شرکت را انجام دهید و فرصت این کار را ندارند برای خرید شرکت رتبه دار و خرید شرکت بدون رتبه میتوانید به شهر رتبه مراجعه کنید .

برای افرادی که زمان کافی برای ثبت شرکت ندارند و زمانی را ندارند تا برای اخذ رتبه ی شرکت خود بگذارند، خرید شرکت ثبت شده یا آماده راه مناسبی برای رسیدن به اهداف است .

کلیاتی در مورد خرید و شرکت ثبت شده آماده:
در برخی از شرایط فورس مانند زمانی که با مناقصه یا مزایده ای مواجهه می شوید و تصمیم می گیرید که در آن شرکت نمائید و از شرایط آن داشتن شرکت با شرایط اعلام شده است اما شما شرکتی جهت حضور در این مناقصه یا مزایده را ندارید و همینطور فرصت به ثبت رسانیدن شرکت و زمان کافی جهت طی کردن مراحل دریافت کد اقتصادی را ندارید؛ به شما پیشنهاد می دهیم که از شرکت های آماده ثبت شده و دارای کد اقتصادی یا رتبه بندی یا سایر مدارک مورد نظر؛ برای دستیابی به اهداف مدنظرتان استفاده کنید تا سریعتر به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید.

بنابراین میتوان گفت خرید شرکت آماده جایگزینی بسیار مناسب برای ثبت شرکت می باشد. اقتصادی را ندارید؛ به شما پیشنهاد می دهیم که از شرکت های آماده ثبت شده و دارای کد اقتصادی یا رتبه بندی یا سایر مدارک مورد نظر؛ برای دستیابی به اهداف مدنظرتان استفاده کنید تا سریعتر به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید. اما به این نکته نیز توجه نمائید که قبل از خریداری کردن شرکت بایستی اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشید و یا کسب نمائید تا هم در زمان و هم در هزینه ها صرفه جوئی نمائید و متحمل زمان زیاد و هزینه های گزاف نشوید و در کمترین زمان و با بهینه ترین هزینه، با بالاترین کیفیت به هدف مورد نظرتان دست پیدا کنید. خرید انواع شرکت های با مسئولیت محدود، سهامی خاص، موسسه، سهامی عام، تعاونی. خرید انواع شرکت های دارای رتبه، خرید انواع شرکت های با عملکرد و بدون عملکرد، شرکت های دارای کد اقتصادی و بدون کد اقتصادی و…. در شهر رتبه قابل انجام می باشد و می توانید شرکت مورد نظر خود را از ما بخواهید.

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و تکمیلی در خصوص خرید انواع شرکت های ثبت شده و آماده واگذاری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

خرید شرکت آماده به چه معناست؟

برخی از افراد و یا شرکت ها به سرعت نیازمند شرکت هستند تا سریعتر به هدف مورد نظرشان دست پیدا کنند، اما از آنجاییکه زمان برای این افراد حائز اهمیت می باشد و به دلیل تعجیل در رسیدن به هدف فرصت به ثبت رسانیدن شرکت و زمان کافی جهت طی کردن مراحل دریافت کد اقتصادی را ندارند به این افراد پیشنهاد می دهیم که از شرکت های آماده ثبت شده و دارای کداقتصادی یا رتبه بندی یا سایر مدارک مورد نظر؛ برای دستیابی به اهداف مدنظرشان استفاده کنند. اما این افراد قبل از خریداری نمودن شرکت بایستی اطلاعات کافی را در این زمینه کسب نمایند تا بدون اتلاف زمان و صرف هزینه های گزاف، در کمترین زمان ممکن و با بهینه ترین هزینه، به هدف مورد نظر خود دست پیدا کنند. بنابراین خرید شرکت آماده؛ جایگزینی بسیار مناسب برای ثبت شرکت می باشد.

نکاتی که قبل از خرید شرکت آماده باید توجه نمود:

در ابتدای تصمیم به خرید شرکت باید به نوع شرکت دقت نمود و نوع شرکت را به توجه به هدف مورد نظر انتخاب نمود. انواع شرکت اعم از شرکت با مسئولیت محدود، شرکت سهامی خاص، شرکت سهامی عام، موسسه، تعاونی و… می باشد، که قبلا در مورد آنها به تفصیل توضیح داده شده است و جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک های مرتبط هر نوع شرکت کلیک نمائید.
سپس به موارد دیگری مانند رتبه دار بودن یا نبودن شرکت و نوع رتبه شرکت یا همان گرید شرکت، آدرس و محل ثبت شرکت، مدت زمانی که از تاسیس شرکت سپری می شود، میزان کارکرد یا بدون فعالیت بودن شرکت، داشتن کد اقتصادی و پرونده مالیاتی در حوزه مربوطه و عدم بدهی های مالیاتی- بیمه – گمرک و…. توجه نمائید.
اگر تصمیم به خرید و یا حتی فروش شرکت دارید، باید حتما از یک کارشناسی که اطلاعات جامعی در مورد شرکت ها و نحوه انتقال شرکت دارد، در کنار خودتان استفاده نمائید، تا در روند انتقال و جابجائی شرکت با مشکلات مواجه نشوید. چرا که روابط حقوقی و ثبتی شرکت ها دارای نکات بسیار زیاد و پیچیده ای است که اکیدا توصیه می شود جهت جلوگیری از ایجاد مشکلات، همراه با یک کارشناس امور ثبتی خرید و یا فروش و انتقال شرکت و مدارک مرتبط با شرکت را انجام دهید.

مزایای خرید شرکت آماده :
1. چنانچه شرکت خریداری شده دارای کداقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی و ارزش افزوده باشد نیازی به وقت گذاشتن و اخذ و پیگیری مجدد نخواهد بود.
2. صرفه جویی در وقت و هزینه هم جهت ثبت شرکت و هم جهت اخذ سایر مدارک مرتبط با شرکت مانند تشکیل پرونده دارایی، ارزش افزوده، کدکارگاهی، رتبه بندی، کارت بازرگانی و…..خرید شرکت آماده
3. اگر شرکت دارای رتبه بندی باشد نیاز به صرف وقت و هزینه برای اخذ رتبه بندی نمی باشد.
4. چنانچه شرکتی که خریداری شده است دارای عملکرد مثبت و بالا باشد از سوابق تجاری و عملکرد و سابقه مثبت و بالای آن برای کسب و کار خود استفاده نموده و اعتبار بیشتری در انجام کارها به کارفرمایان خواهید داد.
5. زمانی که شرکت آماده خریداری و به نام افراد جدید انتقال داده می شود، تمامی امتیازات شرکت به طور کامل به شخص خریدار انتقال داده می شود. برخی از این امتیازات شامل سهام، امتیاز رتبه بندی، کارت بازرگانی، برند و … می باشند. با خرید شرکت آماده می توان از سابقه، اعتبار و شهرت شرکتی که ثبت شده است، استفاده نمود.

هزینه خرید شرکت آماده:
هزینه خرید شرکت با توجه به شرایط و مدارکی که شرکت دارد، تعیین می شود و برای خرید شرکت ها مبلغ مشخصی را نمیتوان در نظر گرفت، زیرا مبلغ هم به سلیقه شخص دارنده شرکت بستگی دارد و هم به مدارک و امتیازاتی که شرکت دارد مانند: نوع شرکت، رتبه داشتن یا نداشتن شرکت، شرکت دارای عملکرد و کارکرد می باشد یا خیر، اظهارنامه های مالیاتی و ارزش افزوده را به طور کامل انجام داده است یا خیر، کد اقتصادی دارد یا ندارد و بدهی مالیاتی دارد یا دارای بدهی می باشد و …..

قیمت خرید شرکت های رتبه دار بیشتر از شرکت های بدون رتبه بندی است؛ همینطور شرکت های دارای رتبه بندی هر چقدر مدت زمان بیشتری از زمان حضور مهندس در شرکت باقی مانده باشد، هزینه خرید یا فروش آن بیشتر می باشد.

بنابراین به طور معمول پس از بررسی شرایط و مدارکی که شرکت دارد؛ قیمت و ارزش شرکت های آماده ثبت شده با توافق طرفین فروشنده و خریدار مشخص و نقل و انتقال شرکت آماده انجام می شود.

خرید شرکت با مسئولیت محدود:
طبق ماده ۹۴ قانون تجارت ایران، شرکت با مسئولیت محدود‎یا ال‌ال‌سی یکی ازانواع شخص حقوقی است که بین دو یا چند نفر برای انجام امور تجاری تشکیل می شود، در این نوع از شرکت سرمایه به سهام تقسیم نمی شود و هر یک از شرکاء به میزان سرمایه ای که جهت تاسیس شرکت آورده اند در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرکت با مسئولیت محدود می توانید به مقاله ثبت شرکت با مسئولیت محدود مراجعه فرمائید. شرکت های با مسئولیت محدود به دلیل نیاز به تعداد کمتر شرکا و تغییرات راحت تر و عدم نیاز به بازرس از مقبولیت بالائی جهت خریداری برخوردار است.

خرید شرکت سهامی خاص:
بر خلاف شرکت های با مسئولیت محدود سرمایه در شرکت سهامی خاص به قطعات سهام تقسیم می شود به همین دلیل شرکت سهامی گفته می شود و به دلیل اینکه در آن هر شخص سهامدار به میزان سرمایه ی خود مسئولیت دارد نسبت به شرکت با مسئولیت محدود معتبرتر محسوب می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون شرکت با مسئولیت محدود می توانید به مقاله ثبت شرکت سهامی خاص مراجعه فرمائید.

خرید شرکت های قدیمی با سابقه بالا:
شرکت های قدیمی به دلیل اینکه دارای سابقه ثبتی بیشتری هستند نسبت به شرکت هائی که به تازگی تاسیس می شوند معتبرتر بوده و بسیاری از افرادی که به دنبال خرید شرکت آماده ثبت شده هستند تمایل دارند شرکت های قدیمی و با سابقه ثبت بالا را خریداری نمایند و از امتیازات مربوط به شرکت قدیمی و با سابقه استفاده نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت خرید و فروش شرکت ثبت شده:
بر خلاف مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت، به مدارک زیادی جهت ثبت خرید و فروش شرکت، نیازی نیست، مدارک لازم برای خرید و فروش شرکت عبارتند از :

1. کپی شناسنامه و کارت ملی تمامی اعضا و سهامداران فعلی و جدید شرکت

2. کپی روزنامه رسمی تاسیس و آخرین تغییرات شرکت

3. ارائه اصل مدارک ثبتی شرکت.

4. امضای صورتجلسات تغییر اعضا و شرکای شرکت.

بنابر این یکی دیگر از مزایای خرید و فروش شرکت نسبت به ثبت مستقل آن،

همین عدم نیاز به مدارک مختلف می باشد

انواع شرکت ها جهت خرید و فروش و توضیح مختری در مورد هریک از آن ها:
1)خرید و فروش شرکت های دارای رتبه بندی:
شرکت ها از نظر رتبه بندی به انواع مختلفی تقسیم می شوند که شامل شرکت رتبه بندی انبوه سازان، شرکت رتبه بندی پیمانکاری، شرکت رتبه بندی مشاوران، شرکت رتبه بندی انفورماتیک، شرکت رتبه بندی EPC. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله رتبه بندی موجود درسایت مراجعه فرمائید.

2)خرید و فروش شرکت با سابقه ثبتی بالا:
با توجه به اینکه درهرکاری هرچقدر سابقه بیشتری وجود داشته باشد کار بهتر انجام می شود، بنابراین کارفرمایان تلاش می کنند با شرکت هائی که دارای سابقه بیشتری هستند کار کنند و خیال آسوده تری داشته باشند. در بسیاری از موارد جهت دستیابی به اهداف و پروژه های بزرگ، داشتن سوابق کاری و ثبتی بسیار مورد اهمیت و توجه واقع می شود.خرید شرکت آماده
اگر تصمیم به خرید شرکت با سابقه ی ثبتی بالا و عملکرد مثبت دارید یا تصمیم به فروش شرکت با سابقه ی ثبتی بالای خود هستید با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید تا در کوتاه ترین زمان بهترین تصمیم را بگیرید و مناسبترین نوع شرکت را خریداری نمائید.

3)خرید شرکت با مسئولیت محدود:
به طور معمول شرکت ها یا به صورت سهامی خاص ثبت می شوند و یا به صورت شرکت با مسئولیت محدود، که شرکت با مسئولیت محدود به دلیل نیاز به تعداد شرکای کمتر و سادگی در عملکرد، مورد استقبال می باشد.

4)خرید شرکت سهامی خاص و خرید شرکت عام:
با توجه به اینکه ثبت شرکت های سهامی اعم از خاص و عام از ثبت شرکت های با مسئولیت محدود پیچیده تر می باشد و نیازمند صرف زمان و تعداد نفرات بیشتر و دارای تشریفات قانونی بیشتری است، تمایل به خرید چنین شرکت هائی بالا می باشد.
چنانچه موسسین قصد دارند جهت خرید شرکت سرمایه را با مشارکت مردم و از طریق فروش سهام و با پذیره نویسی تامین نمایند شرکت سهامی عام و چنانچه تصمیم دارند خودشان به طور کامل و با مشارکت همدیگر سرمایه شرکت را تامین کنند سهامی خاص خریداری نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله ثبت شرکت سهامی خاص و شرکت سهامی عام که در سایت موجود هست مراجعه فرمائید.

انواع رتبه بندی شرکت ها:
در ابتدا باید بدانیم منظور از رتبه بندی شرکت چیست، همان طور که در مقاله رتبه بندی موجود در سایت شهر رتبه بیان شده است، رتبه بندی بررسی صلاحیت و سنجش کیفیت پیمانکاران در ارائه خدمات می باشد، که توسط معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری انجام می شود. رتبه های شرکت به طور کلی در پنج شاخه دسته بندی می شوند: پیمانکاری، انبوه سازی، مشاور، مدیریت طرح و ساخت، EPC صنعتی و EPC غیر صنعتی و انفورماتیک.

شاخه های رتبه پیمانکاری شامل:
ابنیه و ساختمان، تاسیسات و تجهیزات، آب و فاضلاب، برق و نیرو، مرمت آثار باستانی، نفت و گاز، صنعت و معدن، کشاورزی و فضای سبز، کاوش های زمینی – می باشد.

شاخه های رتبه شرکتهای مشاور شامل:
مهندسی آب، راه و ترابری، انرژی، نفت و گاز، معماری و شهرسازی، پست و مخابرات، مطالعات کشاورزی، صنعت و معدن و گروه تخصصهای مشترک.

خرید و فروش شرکت های دارای رتبه بندی :
برای اینکه در مناقصات و مزایده ها شرکت نمایید باید شرکتتان دارای رتبه بندی باشد. شرکت ها از نظر رتبه بندی به دسته های مختلفی شامل موارد زیر تقسیم میشوند.

· شرکت رتبه بندی انبوه سازان

· شرکت رتبه بندی پیمانکاری

· شرکت رتبه بندی مشاوران

· شرکت رتبه بندی انفورماتیک

· شرکت رتبه بندی EPC

خرید و فروش شرکت در تهران و دیگر شهرها
برای خرید شرکت در تهران حتما از مشاور ثبتی استفاده نمائید که هم بابت قیمت خرید با مشکل مواجهه نشوید و هم روند اداری و مالیاتی شرکت به طور کامل و صحیح انجام شود. در خرید شرکت در تهران دقت نمائید که شرکتی که تصمیم به خرید آن را دارید کاملا مطابق با برنامه ریزی و اهداف شما باشد. همچنین اگر فروشنده شرکت در تهران هستید دقت نمائید که مدارک را به طور کامل به خریدار منتقل نمائید و روند مالیاتی و اداری به طور کامل انجام شود تا تمام مسئولیت های شرکت از شما ساقط شده و به شخص خریدار جدید منتقل شود.

خرید شرکت در شیراز:
چنانچه تصمیم به خرید شرکت در شیراز را دارید می توانید با مشاوران خرید و فروش شهر رتبه  مشورت گرفته تا بهترین شرکت متناسب با نیازها و هدف هایتان را خریداری نمائید و با اطمینان خاطر روند انتقال و خرید شرکت را انجام دهید. دقت نمائید در هنگام خرید تمام مدارک ثبتی شرکت را دریافت نموده، تغییرات در اداره ثبت شرکت ها و همچنین در اداره دارائی به طور کامل انجام شود.

خرید شرکت در اصفهان:
در صورتی که تصمیم دارید شرکتی که در اصفهان وجود دارد و فعالیت آن در اصفهان می باشد را خریداری نمائید و یا خودتان در اصفهان هستید و تصمیم به خرید شرکت در سایر نقاط و استان های ایران را دارید می توانید از موسسه ما کمک گرفته و شرکت مناسبی را در اصفهان یا سایر استان های ایران خریداری نمائید و با خاطری آسوده انجام امور آن را به ما بسپارد تا روند آن به طور کامل انجام شود.

خرید شرکت در تبریز:
تبریز در منطقه آذربایجان ایران واقع شده است و مرکز استان آذربایجان شرقی است. تبریز، یکی از بزرگ‌ترین قطب های اقتصادی ایران است. در شهر تبریز فعالیت‌های اقتصادی در زمینه صنایع غذایی، صنایع تولیدی اعم از سنگین و سبک، صنایع دستی و هنری، تجارت و خدمات انجام می شود. چنانچه تصمیم به خرید شرکت از تبریز را دارید به دنبال شرکت ثبت شده در تبریز هستید و یا خودتان در تبریز هستید و تصمیم به خرید شرکت آماده از تهران یا سایر استان های کشور را دارید می توانید خدمت مورد نظرتان را از شهر رتبه درخواست داده و به انجام برسانید.

 

خرید و فروش شرکت آماده

ارسال دیدگاه

طراحی و پیاده سازی توسط وب راد

Call Now Button