دانلود ثبت من

جهت دانلود ثبت من کلیک کنید

دانلود ثبت من از طریق لینک بالا انجام می شود ، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از جمله سازمان‌ های زیر مجموعه قوه قضاییه کشور می باشد که وظیفه ثبت و صدور سند تمامی املاک، معاملات، شرکت‌ ها، اختراعات، علایم تجاری و دارایی‌ های شخصی افراد و اتباع ساکن در ایران را به عهده دارد. این سازمان با وظایف حقوقی و ساختار عملکرد مستقل، سایتی را تحت عنوان “سامانه ثبت من” به منظور خدمت رسانی هر چه بهتر به متقاضیان ایجاد نموده است.

لطفا  با شماره های موسسه تماس نگیرید

ما پشتیبانی کلید ثبت من نیستیم!

در این میان، ممکن است که برخی کاربران با آدرس و جزئیات سامانه ثبت من آشنایی نداشته و این سوال برای آن ها مطرح شود که کاربران، با ورود به این سایت، به چه امکانات و خدماتی دسترسی خواهند داشت. از طرف دیگر، از آن جایی که اکثر افراد در طول حیات خویش بارها با خدمات ثبتی مواجه خواهند شد، اطلاع از جزئیات سامانه ثبت من امری ضروری برای آن ها تلقی خواهد گردید.

از این رو، در ادامه مقاله حاضر، قصد داریم، به بیان نحوه ورود به سامانه استعلام ثبت من به نشانی my.ssaa.ir بپردازیم. سپس در خصوص مراحل و نحوه ثبت نام در سایت ثبت من my.ssaa.ir سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و همچنین، امکانات آن صحبت خواهیم کرد و در انتها، به دانلود ثبت من و استعلام از این سایت پرداخته خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، با ما همراه باشید.

نحوه ورود به سامانه استعلام ثبت من my.ssaa.ir
سامانه ثبت من، به منظور دسترسی یکپارچه متقاضیان به تمامی خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از قبیل سامانه های ملک، مالکیت معنوی، اسناد رسمی، ازدواج و طلاق، ثبت شرکت ها نظیر ثبت شرکت روانشناسی، اجرای اسناد رسمی و … طراحی و پیاده سازی گردیده است. در حال حاضر، افراد می توانند با ورود به این سایت به خدمات گوناگون آن دسترسی داشته باشند.

خدمات این سامانه

شامل دو نوع خدمات عمومی (که جهت بهره مندی از این خدمات، کاربر نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارد) و خدمات شخصی (که عموما مربوط به اسناد و مالکیت های شخصی کاربر است) می باشد. با این حال، جهت بهره مندی از خدمات هر دو سامانه، شخص نیاز دارد تا با نحوه ورود به سایت my.ssaa.ir آشنایی داشته باشد. از این رو، این بخش از مقاله به بیان نحوه ورود به سامانه استعلام ثبت من my.ssaa.ir اختصاص داده شده است.

به منظور ورود به این سایت، شخص در ابتدا، می بایست آدرس سامانه ثبت من به نشانی my.ssaa.ir را در مرورگر خود جست و جو نمود.

کاربران برای ورود به سامانه ثبت من باید به سایت my.ssaa.ir مراجعه کنند.

امکانات سایت ثبت من my.ssaa.ir

در سامانه ثبت من به نشانی my.ssaa.ir امکان دسترسی به خدمات آنلاین و غیر حضوری سازمان اسناد و املاک کشور در حوزه های مختلف از جمله املاک، اسناد رسمی، ازدواج و طلاق، ثبت شرکت ها و… فراهم شده است. به منظور آشنایی هر چه بیشتر متقاضیان با این امکانات، در این قسمت، خدمات و امکانات سایت ثبت من my.ssaa.ir به طور کامل توضیح داده شده است.

املاک و کاداستر:

کاربر در این قسمت و از بخش املاک من، می تواند لیست املاکی را که دارای سند مالکیت می باشند و در سامانه جامع امالک داده آمایی شده اند را مشاهده نماید. همچنین، امکان درخواست اصلاح اطلاعات ملک و تصدیق اصالت سند نیز در این قسمت برای کاربران فراهم شده است. قسمت املاک دولتی موجود در این بخش، مورد استفاده وزارت اقتصاد و دارایی می باشد. توجه به این نکته ضروری است که دسترسی به قسمت املاک من، درخواست اصلاح اطلاعات ملک و املاک دولتی تنها با ایجاد حساب کاربری امکان پذیر می باشد.

اسناد رسمی:

داوطلب با ورود به این قسمت می تواند به امکاناتی نظیر تصدیق اصالت سند، موقعیت مکانی دفاتر، پیگیری استعلام الکترونیک ملک، محاسبه هزینه سند، مشاهده دفاتر دارای ظرفیت، خودروی من و اسناد رسمی من (به منظور نمایش کلیه اسناد ثبت شده برای شخص در سامانه ثبت الکترونیک اسناد در دفاتر اسناد رسمی از سال 1392) دسترسی یابد. ورود به بخش اسناد رسمی من و خودروی من، تنها با ثبت نام در سایت، میسر می باشد.

ازدواج و طلاق:

متقاضی در این بخش قادر خواهد بود تا اطلاعات دفاتر دارای ظرفیت و آدرس موقعیت مکانی آن ها مشاهده نماید. همچنین امکان مشاهده کلیه وقایع ازدواج و طلاق ثبت شده برای شخص در سامانه ثبت وقایع ازدواج و طلاق در دفاتر ازدواج و طلاق از سال 1392 از طریق ورود به بخش وقایع ازدواج و طلاق میسر است، اما استفاده از این بخش، مستلزم ثبت نام در سامانه ثبت من می باشد.

اجرای اسناد رسمی:

اطلاع اشخاص از وضعیت ممنوع الخروجی های صادره از سازمان ثبت اسناد و املاک بر اساس صدور انواع اجراییه و همچنین، مشاهده پرونده های متقاضی، از طریق مراجعه به بخش اجرای اسناد رسمی فراهم می باشد. ذکر این نکته در این میان، حائز اهمیت می باشد که امکان دسترسی به بخش پرونده های من، تنها با ثبت نام در سایت میسر می باشد.

ثبت شرکت‌ ها و موسسات غیرتجاری:

کاربر از این قسمت، می تواند اطلاعات شرکت هایی که به نام وی ثبت شده و اسناد قابل امضا را (در صورت ثبت نام در سایت ثبت من) مشاهده نماید. توجه به این نکته ضروری است که امکان دسترسی مستقیم به کلیه امکانات سایت جامع ثبت شرکت ها، از جمله ثبت درخواست ثبت شرکت نظیر ثبت شرکت در مناطق آزاد، ثبت صورت جلسات تغییرات، اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی و… نیز در این قسمت فراهم شده و فرد می تواند با کلیک بر روی گزینه دلخواه، به طور مستقیم به درگاه سامانه ثبت شرکت ها متصل گردد.

مالکیت معنوی:

متقاضی در این بخش می تواند به کلیه امکانات سایت مرکز مالکلیت معنوی از جمله، ثبت علامت تجاری، ثبت اختراع، ثبت طرح صنعتی و …. دسترسی یابد. همچنین، امکان تصدیق اصالت گواهینامه و هم چنین، تصدیق اصالت گواهی موقت از طریق ورود به این بخش، برای کاربران فراهم گردیده است.

اشخاص حقوقی: در بخش اشخاص حقوقی امکاناتی نظیر استعلام شناسه ملی، درخواست تخصیص شناسه ملی، مشاهده شناسه های ثبت موقت، ثبت درخواست بازبینی و هم چنین، درخواست ثبت تغییرات فراهم شده که دسترسی به آن (به جز بخش شناسه ملی) با ثبت نام در سایت امکان پذیر می باشد.

علاوه بر امکانات قید شده در قسمت فوق، کاربران با ورود به سامانه ثبت من می توانند در صوت نارضایتی از خدمات سامانه، به ثبت شکایت خود پرداخته و همچنین به صورت آنلاین به اخذ نوبت اقدام نماید. امکان استعلام شناسه قبض نیز از طریق ورود به بخش پرداخت در سامانه ثبت من، برای متقاضیان فراهم گردیده است.

چنانچه بعد ازدانلود و مطالعه فایل مقاله به مشکلی برخوردید با پشتیبانی خود اپلیکیشن ثبت من تماس بگیرید (( شهر رتبه )) موسسه رتبه بندی شرکت ها می باشد لطفا  با موسسه تماس نگیرید

امضا الکترونیکی با گوشی آیفون

تماس با ما 

2 thoughts on “دانلود ثبت من

ارسال دیدگاه

طراحی و پیاده سازی توسط وب راد

Call Now Button