دانلود نرم افزار کلید ثبت من

جهت دانلود نرم افزار  کلید ثبت من کلیک کنید

برای دانلود نرم افزار کلید ثبت من عبارت بالا را کلیک کنید، جهت ثبت تغییرات و ثبت تاسیس شرکتها نیاز به دانلود ثبت من جهت امضا الکترونیک داریم.

لطفا  با شماره های موسسه تماس نگیرید

ما پشتیبانی کلید ثبت من نیستیم!

 

امضای الکترونیک یکی از روش‌های معتبر ایمن‌سازی اطلاعات و حفظ امنیت در شبکه می‌باشد که از مهمترین ویژگی‌های آن تصدیق هویت، حفظ امنیت، محرمانه بودن، امانتداری و غیرقابل انکار بودن است. امضای الکترونیک که مهمترین و پیشرفته‌ترین نوع از امضا است همان شکل اسکن شده امضای واقعی و دستی هر فرد است و امروزه در اکثر سازمان‌ها و در سیستم‌های اتوماسیون اداری از این نوع امضا بهره می‌گیرند. بر خلاف امضای دستی، که هر تغییری در محتوا و مفاد سند امضاشده به سادگی قابل تشخیص است، در امضای الکترونیک امکان جعل یا تغییر اسناد غیرممکن و هر تغییر در سند موجب نامعتبر شدن امضای آن می‌شود. در امضای الکترونیک فرد به هیچ عنوان امکان انکار سند را ندارد، زیرا به وسیله امضای الکترونیک روی سند و گواهی الکترونیکی فرد، می‌توان به هویت امضاکننده آن پی برد. امضای الکترونیک هر سند برای آن سند منحصربه‌فرد و مرتبط با محتوای آن سند است. به عبارتی امکان جداسازی امضای الکترونیک از روی سند به منظور استفاده مجدد روی سندی دیگر با جایگزین نمودن آن با امضای دیگر امکانپذیر نیست.

سایت ثبت من، با عنوان درگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، سایتی است که ارائه دهنده خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به صورت یکپارچه می باشد. ثبت نام در سامانه ثبت من، از طریق ورود به سایت my.ssaa.ir، امکان پذیر بوده و ثبت شرکت ها، تصدیق اصالت سند و استعلام ممنوع الخروجی، از مهم ترین امکانات آن می باشند.

معرفی سایت ثبت من my.ssaa.ir

در سال های اخیر که دولت، سعی نموده تا با الکترونیکی کردن خدمات خود، علاوه بر صرفه جویی در مصرف کاغذ کشور و حفظ هرچه بیشتر منابع طبیعی، ارائه خدمات خود را نیز تسهیل و تسریع نماید، بخش های زیرمجموعه دولت نیز، یکی پس از دیگری، به این جریان، پیوسته و به تدریج، خدمات خود را از قالب حضوری خارج کرده و به شکل غیرحضوری و اینترنتی، به مراجعین خود، ارائه نموده اند.

سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، یکی از این نهادهای دولتی بوده که در سال های اخیر، تلاش نموده تا با الکترونیکی کردن و غیر حضوری نمودن خدمات خود، تحقق بخش هرچه بیشتر مفهوم دولت الکترونیک باشد. این سازمان، با راه اندازی سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی ssaa.ir، توانسته بسیاری از خدمات خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری، به کاربران خود ارائه نماید.

سامانه سند من، عنوان سامانه ای است که متقاضیان، از طریق ورود به سایت و ثبت نام در آن، می توانند خدمات دفاتر اسناد رسمی، نظیر تقاضای فتوکپی برابر اصل، درخواست تنظیم سند رسمی و ارسال مدارک آن و پیگیری و آگاهی از آخرین وضعیت تنظیم سند رسمی را به صورت اینترنتی و غیر حضوری، دریافت نمایند.

البته، سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، خود به سامانه های جداگانه و متعددی، تقسیم شده که هر کدام از این سامانه ها، خدمات تخصصی ای را به کاربران ارائه می نماید. سامانه جامع ثبت شرکت ها irsherkat.ssaa.ir، سامانه استعلام الکترونیکی ملک با کد ملی، سامانه مالکیت فکری و سامانه تصدیق اصالت اسناد و اوراق دفاتر اسناد رسمی، از مهم ترین سامانه های زیرمجموعه سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشند.

اما مشکلی که همواره، در رابطه با سامانه های زیرمجموعه سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، وجود داشته، این مساله بوده که تعدد و پراکنده بودن این سامانه ها، همچون سامانه استعلام ممنوع الخروجی با کد ملی exitban.ssaa.ir، همیشه موجب سردر گم شدن کاربران شده است. به همین دلیل، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در تیرماه سال 1400، اقدام به راه اندازی درگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نمود که با عنوان سایت ثبت من شناخته گردیده و آدرس آن، my.ssaa.ir می باشد.

سایت ثبت من my.ssaa.ir، با عنوان درگاه یکپارچه خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، همانگونه که از نام آن، مشخص است، سایتی است که ارائه دهنده خدمات الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به صورت یکپارچه و در قالب یک سامانه واحد، می باشد. به این ترتیب، مراجعین به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اداره های تابعه آن، می توانند با ورود به سایت ثبت من، طیف گسترده ای از خدمات ثبت اسناد و ثبت املاک را به شکل غیرحضوری و اینترنتی دریافت نموده و در عین حال، در وقت و هزینه خود صرفه جویی نمایند.

تاسیس و ثبت اشخاص حقوقی، یعنی شرکت ها و موسسات غیرتجاری، ثبت اظهارنامه پلمب دفاتر قانونی، ثبت نام کد فراگیر اتباع خارجی، تصدیق اصالت سند، درخواست صدور سند، پیگیری استعلام، نقشه دفاتر اسناد رسمی، معرفی دفاتر دارای ظرفیت برای ثبت طلاق، ثبت اختراع و جستجوی علامت تجاری، نمونه هایی از مهم ترین امکانات سایت ثبت من my.ssaa.ir بوده که در ادامه، به توضیح این امکانات می پردازیم.

 

 

 

 

 

((لینک زیر را کلیک کنید))

راهنما جامع ثبت من

 

چنانچه بعد ازدانلود و مطالعه فایل بالا به مشکلی برخوردید با پشتیبانی خود اپلیکیشن تماس بگیرید (( شهر رتبه )) موسسه رتبه بندی شرکت ها می باشد .

5 thoughts on “دانلود نرم افزار کلید ثبت من

ارسال دیدگاه

طراحی و پیاده سازی توسط وب راد

Call Now Button