فروش رتبه 4 پیمانکاری ساجات

فروش رتبه 4 پیمانکاری ساجات ، (گرید ابنیه تاسیسات) در شهر رتبه با قیمت مناسب ، از سراسر ایران  . جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان شهر رتبه تماس حاصل فرمایید

خرید شرکت با رتبه پیمانکاری

خرید و فروش شرکت با رتبه پیمانکاری آب ، راه، ساختمان، تاسیسات،کشاورزی،برق ،نفت
و گاز پایه 4 ساجاتی کلیه رشته ها کارتکس 4 ساله

با معرفی و فروش شرکت رتبه دار در خدمت شما هستیم.
بنابراین بهترین قیمت واگذاری رتبه شرکت ها را از ما بخواهید.

هزینه رتبه بندی شرکت
گرید یا رتبه بندی شرکت ها در حقیقت یک نوع تشخیص صلاحیت آنها توسط مرجع ذی صلاح جهت اجرای پروژه های بزرگ که عمدتاً مربوط به عمران و آبادانی کشور هستند می شود .

یعنی یک شرکت دولتی می خواهد یک سد جهت آبرسانی به یک منطقه بسازد و برای واگذاری این ساخت و ساز به یک شرکت عمرانی که به شکل پیمانی با دولت قرارداد بسته و کار می کند، باید بداند که آیا آن شرکت صلاحیت انجام چنین پروژه بزرگی را دارد یا نه. اینجاست که حرف از گرید یا رتبه شرکت های پیمانکاری وسط می آید.

بنابراین کلیه شرکتهای پیمانکار لازم استجهت یشرفت کار خود و اجرای طرح های بزرگ و در سطح ملی و نیز ثبت نام در مناقصات دولتی حتماً گرید ، رتبه و یا گواهی تشخیص صلاحیت پیمانکاری داشته باشند که مجموعه ثبت شرکت ایلیا این مهم را در سطح استان تهران و سایر شهرستان ها برای شما عزیزان به انجام می رساند .

به منظور اخذ رتبه ( گرید ) پیمانکاری ابتدا باید در سامانه ساجات ثبت نام شود .

البته پیش از آن نیز تکمیل مدارک و ایجاد شرایط کسب امتیاز لازم برای گرید ( من جمله مهندسین ، سوابق بیمه ای ، ثبت شرکت و بیمه جدید و امور مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و مفاصای مالیاتی ) توسط کارشناسان شهر رتبه انجام می شود.

تعرفه اخذ رتبه ( گرید) پیمانکاری مجموعه گسترده ای از کارها را می باشد که ممکن است چندین ماه نیز زمان بر باشد که عبارتند از : معرفی مهندسین واجد شرایط عضویت در شرکت، ثبت شرکت سهامی خاص ، تشکیل پرونده مالیاتی، اخذ کد کارگاهی بیمه ، اخذ کد اقتصادی ، گواهی ارزش افزوده ، پلمپ دفاتر ، ساجات ، تشکیل پرونده در مراجع نامبرده، پیگیری جهت رفع نواقص و در نهایت اخذ گواهی تعیین صلاحیت یا رتبه 5 برای شرکت پیمانکاری.

 هزینه اخذ رتبه یا گرید می تواند برای کسی که یک یا چند مرحله از این مراحل را انجام داده باشد یا مثلاً مهندسین لازم را داشته باشد بسیار متفاوت است و نمی توان هزینه دقیق را ارائه کرد، لیکن جهت کسب اطلاعات دقیق تر در این خصوص می توانید با مشاوران شهر رتبه در تماس باشید.

خرید و فروش و واگذاری رتبه های پیمانکاری در رشته های مختلف بدون کارکرد:

واگذاری رتبه 5 آب و تاسیسات
واگذاری رتبه 5 راه و ساختمان
واگذاری رتبه 5 آب و ساختمان
واگذاری رتبه 5 راه و تاسیسات
واگذاری رتبه 5 کشاورزی و ساختمان
اخذ و ارتقاء رتبه های پیمانکاری

واگذاری رتبه 5صنعت و معدن
اخذ و واگذاری رتبه های پیمانکاری

جهت استعلام قیمت فروش شرکت رتبه دار با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

09197391029
09197391030
02188880703

یک نظر برای “فروش رتبه 4 پیمانکاری ساجات

ارسال دیدگاه

طراحی و پیاده سازی توسط وب راد

Call Now Button